مشخصات الکتروموتورهای تکفاز ارسم ERCEM | جهان موتور

JahnMotor
Difference...
درباره ما

شرکت جهان موتور پاینده ، نماینده رسمی فروش الکتروموتورهای چینی مارک ارسم - ERCEM شرکت گوانگلو الکتریک چین در ایران...
[ بیشتر بدانید ]

شرکت جهان موتور پاینده در راستای ارائه محصولات با کیفیت و خدمات رسانی مناسب اقدام به وادرات و توزیع الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز چینی با مارک ارسم (ERCEM) نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های ما اینجا را کلیک کنید.
الکتروموتور تکفاز چینی ارسم - single phase motor ercem
این شرکت تجربه بیش از ربع قرن فعالیت سطح بالا با برترین تولیدکنندگان دستگاههای صنعتی و مصرف کنندگان الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز را دارا میباشد. ما از این تجربیات استفاده کرده و همواره در سفارشات خود کیفیت بالا را مورد تاکید فراوان قرار داده ایم و نتیجه آن هم امروز کسب درصد بسیار بالای رضایت مشتریان و تقویت روز افزون حس وفاداری در این عزیزان است که این موارد مطمئنا بهترین و برترین افتخار شرکت جهان موتور پاینده میباشد.

 

مشتریان گرامی :
لازم به توضیح است که در اکثر مواقع، تمامی اجناس ذکر شده در این ،صفحه موجود میباشد و شما میتوانید سفارش دهید ولی ممکن است در برخی مواقع بصورت موقت موجودی بعضی از اجناس به اتمام رسیده باشد. لطفا برای استعلام دقیق و بروز از موجود بودن کالا و یا زمان تخلیه بعدی و موجود شدن در انبار، با ما در تماس باشید.
قبول سفارشات و واردات اجناس خاص
شرکت جهان موتور پاینده آمادگی کامل دارد که در صورت نیاز شما مشتریان محترم، الکتروموتور با مشخصات اختصاصی و مورد نیازتان را تهیه کرده و کلیه مراحل اعم از سفارش، گمرکات، تخلیه، حمل و نقل و تحویل را بر عهده بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و عقد قرارداد با مدیریت شرکت تماس حاصل نمایید.

 

الکتروموتورهای تکفاز چینی مارک ارسم (ERCEM)

در حال حاضر الکتروموتورهای تکفاز ما از نوع GMYL میباشد. برای آشنایی بیشتر با این نوع الکتروموتور اینجا را کلیک کنید. مشخصات کلی محصولات موجود ما بصورت زیر میباشد:

الکتروموتور تکفاز از 0.18 کیلووات تا 2.2 کیلووات

IP54 و کلاس F و تیپ های B35 ، B34 ، B3

دور موتور 1400 و 3000 RPM

جنس بدنه الکتروموتورها فقط آلومینیومی

مصرف بهینه برق و صرفه جویی در هزینه های انرژی همسطح موتورهای اروپایی

مصرف کم و استاندارد آمپر در استارت اولیه

 

 

گارانتی محصولات
شرکت جهان موتور پاینده کیفیت محصولات و الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز مارک ارسم را کاملا تضمین کرده و با افتخار اعلام میکنیم که تا به امروز هیچگونه مورد مرجوعی الکتروموتور بابت توان کم یا ضعف فنی محصولات خود نداشته ایم. علی رغم تمام این موارد، باز هم اعلام میکنیم که در صورت بروز هر گونه مشکل فنی در الکتروموتورهای برند ارسم که کارشناس فنی شرکت تایید کند که مشکل بوجود آمده بدلیل ایراد در خود الکتروموتور بوده، شرکت جهان موتور پاینده بدون هیچگونه مشکلی اقدام به تعویض الکتروموتور نموده و یک دستگاه نو تقدیم مشتری خواهد کرد.