نماینده رسمی الکتروموتورهای ارسم – ERCEM | جهان موتور

JahnMotor
Difference...
درباره ما

شرکت جهان موتور پاینده ، نماینده رسمی فروش الکتروموتورهای چینی مارک ارسم - ERCEM شرکت گوانگلو الکتریک چین در ایران...
[ بیشتر بدانید ]

شرکت جهان موتور پاینده (با مسئولیت محدود) طی قراردادی رسمی با شرکت گوانگلو الکتریک چین، نمایندگی واردات و توزیع الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز چینی با مارک ارسم (ERCEM) در ایران را دریافت نموده است.

 

شرکت گوانگلو موتور چین تولید کننده الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز

 

شرکت گوانگلو الکتریک (CHINA GUANGLU ELECTRICAL CO, LTD) از شرکتهای خوشنام چینی در زمینه تولید الکتروموتورهای با کیفیت و یکی از بزرگترین شرکت های صادر کننده الکتروموتور در اندازه های کوچک تا متوسط میباشد. این شرکت در شهرک صنعتی شانشی در شهر تیاژو واقع شده و مساحت کارخانه بالغ بر 25 هزار متر مربع میباشد. این شرکت از تجهیزات پیشرفته ای در خط تولید خود استفاده میکند که این موضوع تولید الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز با کیفیت را به همراه داشته است. در همین راستا لازم به ذکر است که شرکت گوانگلو در سال 2009 بدلیل کیفیت و بازدهی بالای محصولاتش، جایزه تکنولوژی برتر چین را دریافت نموده است.

الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز چینی مارک ارسم (ERCEM) که در ایران توسط شرکت جهان موتور پاینده عرضه میشوند تمامی استانداردهای بین المللی از جمله استاندارد IEC ، استاندارد ISO9001 ، گواهینامه های CCC ، CECP و CE را اخذ کرده و در راستای همین موضوع نیز با افتخار ادعا میکنیم که در طی تمام این سالها هیچ گونه الکتروموتور مرجوعی نداشته ایم که این نشان از کیفیت بالای محصولات و رضایت کامل مشتریان میباشد.

 

تضمین کیفیت

شرکت جهان موتور پاینده به دلیل اطمینان کامل از کیفیت محصولاتی که ارائه میکند اعلام میدارد که این شرکت تمامی محصولات خود را بصورت کاملا تضمینی به مشتریان محترم عرضه میکند و در صورتیکه هر گونه مشکل فنی در الکتروموتورهای مصرفی مشتریان محترم بوجود بیاید (درصورتیکه کارشناس فنی مورد وثوق شرکت تایید کند که مشکل بوجود آمده بدلیل نقص در الکتروموتور بوده) بدون هیچگونه مشکلی یک دستگاه الکتروموتور جدید به مشتری محترم تقدیم خواهد کرد. ما به محصولات خود اطمینان داریم و باز هم با قدرت اعلام میکنیم که تا بحال ، نه در الکتروموتورهای تکفاز و نه در الکتروموتورهای سه فاز ، بدلیل نقص فنی یا توان کم الکتروموتور هیچگونه مورد مرجوعی یا شکایت از طرف مشتریان خود نداشته ایم.